• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Популярна акторка Олеся Жураковська завітала до Веселки TV

Популярна акторка Олеся Жураковська завітала до Веселки TV

Останні вихідні весни цього року стали для хлопців і дівчат з Дитячої студії «ВЕСЕЛКА TV» по-справжньому зірковими! А все тому, що веселківці мали можливість зустрітися та поспілкуватися на одному знімальному майданчику з відомою українською акторкою театру і кіно, беззмінною телеведучою рейтингового реаліті-шоу «Зважені та щасливі» на каналі СТБ Олесею Жураковською.

zhurakovska_01 zhurakovska_02

Юні тележурналісти під час творчої зустрічі із зіркою дізналися, що Олеся змогла звернути на себе увагу глядачів і режисерів завдяки римейку картини «За двома зайцями», у якій вона знімалася разом з Аллою Пугачовою, Максимом Галкіним, Андрієм Данилком і багатьма іншими знаменитостями вітчизняного шоу-бізнесу. А ось справжню популярність їй приніс комедійний серіал «Свати», у якому вона з’явилася в 4-ому сезоні та декілька років грала роль консультанта косметичної компанії «Мері Кей» Ксенію Павлівну.

Зовсім скоро дивіться на офіційних ресурсах Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» телевізійну версію ток-шоу «Млад & STAR» за участю яскравої та оригінальної, ефектної та неповторної Олесі Жураковської.

Колектив Веселки TV висловлює слова щирої вдячності Олесі Жураковській за участь у зйомках програми!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!