• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

“WELCOME!”

“WELCOME!”

Дина Ибрагимова

Ми вітаємо всіх, хто мріє долучитися до великої та дружньої сім’ї юних телеведучих дитячої студії «Веселка TV», а також тих, хто бажає дізнатися про нас!

Дитяча студія «Веселка TV» – дуже незвичайний і неординарний союз дітей і дорослих. Тут завжди весело, іноді важко, але ніколи не нудно! Дітлахи приходять до студії не тільки, щоб оволодіти навичками професій телеведучого та диктора радіо, але й відпочити від школи, отримати позитивний заряд емоцій, знань. У студії для хлопців і дівчат організовуються різноманітні майстер-класи та тренінги. Веселківці беруть участь у фестивалях дитячої екранної творчості, зйомках кінофільмів, створюють телевізійні програми. І, звичайно ж, наші вихованці щодня відкривають для себе дивовижний світ телебачення.

З кожним роком Веселка TV росте та розвивається. У цьому велика заслуга педагогів студії, які є майстрами своєї справи. Але головні діючі особи – студійці – справжні зірки ефіру. Сподіваємося, ви зробите (чи вже зробили) правильний вибір для своєї дитини, ставши учасником студії телеведучих «Веселка TV» Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ СТУДІЇ!!!

З повагою

 

Діна Ібрагімова,
генеральний директор Громадського дитячого
інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» 


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!