• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

WELCOME

Дорогий друже! Вітаємо Тебе на офіційному сайті
Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо “Веселка TV”!

ВЕСЕЛКА TV – це сучасна телевізійна студія для дітей від 4 до 15 років, яка має більш 4 000 000 переглядів на YouTube і випускає свої власні програми. Працюють студії телеведучих, мультиплікації, дикторів радіо і творців шедеврів. Діти навчаються на таких курсах: «Акторська майстерність», «Сценічна мова», «Ведучий у кадрі», «Психотренінг», «ART-творчість», «Мистецтво вокалу», «Мультиплікація», «Історія телебачення, радіо, кіно і мультиплікації». Кожен курс несе певне змістовне навантаження в підготовці дитини до ефіру, тому заняття проводяться комплексно.
Bilbord na zaniatia

Дитина, яка відвідує курси (заняття) ВЕСЕЛКИ TV, значно відрізняється від своїх одноліток – вона без комплексів, смілива та впевнена в собі. У майбутньому – це душа компанії, комунікабельна та приємна в спілкуванні людина, що має багатий словарний запас, уміє чітко та правильно висловлювати свої думки й не боїться публічних виступів. Погодьтесь – все це є невід’ємної частиною успішної людини.

002a 004

Головна мета наших курсів – це підготовка дитини до зйомок у телевізійних програмах Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV», а також розвиток творчих здібностей та особистості в цілому.

Заняття проходять в ігровій формі, а гра має першочергове значення для розвитку дитини. Навчаючись діяти в різних ігрових ситуаціях під керівництвом професійного педагога, хлопчики та дівчатка засвоюють важливі навички управління своїм емоційним станом, тілом та мовою, вчаться взаємодіяти з партнерами та публікою.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШОЇ СТУДІЇ!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!