• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Веселка TV у файному місті Тернопіль

Веселка TV у файному місті Тернопіль

Юні телеведучі Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» відвідали один з головних центрів історичного регіону Галичини – місто Тернопіль, який нещодавно відзначив свої 475 років.

  01 02

Вважається , що це місто неможливо забути. Наші журналісти вирішили в цьому переконатися. Подорож веселківців, як і завжди, була насичена цікавою та змістовною екскурсійною програмою. Хлопці та дівчата мали змогу ознайомитися з архітектурою міста, доторкнутися до його багаторічної історії, відвідати визначні місця Тернополя.

03 04

Також юні телеведучі завітали до своїх гарних друзів – дитячої студії мультиплікації «Руда Миша», яка гостинно зустріла Веселку TV у своїх стінах. Крім цього, веселківці потрапили до головного театру міста на новорічну виставу та ще й поспілкувалися з Дідом Морозом за лаштунками сцени. Ось так! І це ще не все, друзі! Щодня на наших журналістів чекали розваги: боулінг-турнір, катання на ковзанах, зимові забави та аквапарк.

05 06

Під час перебування в Тернополі студійці працювали над програмою «Weekend в одному місті», яка зовсім скоро з’явиться на офіційних ресурсах Веселки TV.
До зустрічі в ефірі!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!