• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Травневі свята в Харкові з Веселкою TV

Травневі свята в Харкові з Веселкою TV

Юні телеведучі Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо побували в найбільшому місті північного сходу нашої країни, першій столиці України – місті Харкові.

kharkiv_01 kharkiv_02

Студійці в рамках проекту «Подорожуй разом з Веселкою TV!» створювали відразу дві телепрограми: перша – «Weekend в одному місті», з якої глядачі зможуть більше дізнатися про адміністративний центр Харківської області, а друга – «Веселка», що присвячена історії атракціонів.

kharkiv_03 kharkiv_04

Під час поїздки хлопці й дівчата змогли ближче познайомитися з пам’ятками Харкова та довідатися про цікаві факти з історії міста. Програму про атракціони знімали в Центральному парку культури та відпочинку імені Максима Горького, де споруджено найбільше в Україні колесо огляду, діаметр якого становить 55 метрів, і, крім цього, розташовано безліч різних гойдалок і каруселей: від американських гірок до захоплюючих «вихорів».

kharkiv_05 kharkiv_06

Маленькі тележурналісти завітали в гості до своїх давніх і хороших друзів зі Школи кіно та телебачення «Дитятко», поспілкувалися з вихованцями Школи фільммейкерів «Новий кадр». Звісно ж, що не обійшлося й без яскравої розважальної програми: пограли в боулінг, відвідали аквапарк «Джунглі», удосталь накаталися на атракціонах у парку Горького.

Зовсім скоро на офіційних ресурсах Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» з’являться популярні телепрограми веселківців. Залишайтеся з Веселкою TV! З нами не скучиш!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!