• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Веселка TV і зірки

Веселка TV і зірки

«Якщо зірки запалюють – значить – це комусь потрібно?
Значить – це необхідно, щоб щовечора
над дахами будинків спалахувала хоч одна зірка!», –
у свій час казав видатний поет Володимир Маяковський.

Незважаючи на те, що минуло століття, вислів, що став крилатим, не втратив свого колосального сенсу. А якщо говорити про дітей, які займаються в Дитячій студії телеведучих «Веселка TV», то ці слова стовідсотково можна застосувати до них. Адже кожний студієць – талановита та унікальна зірочка, яка сяє на телевізійному небосхилі. Вони – яскраві, красиві, драйвові та веселі, завжди готові запалювати й перемагати. Чи то фестивалі та творчі конкурси, чи просто марудна робота над створенням чергової програми Веселки TV. Зрозуміло, що неповним був би успіх наших юних талантів, якщо б не плідна співпраця та дружня підтримка зірок великого екрана та сцени.

Протягом 10 років веселківці брали участь у різноманітних майстер-класах, прес-конференціях, неформальних зустрічах з популярними представниками шоу-бізнесу. Студійці мали можливість потанцювати разом із Кузьмою Скрябіним. Для хлопців і дівчат були організовані фото- і автограф-сесії, приємною несподіванкою стали самі автографи. Кузьма до свого підпису додавав веселі мордочки, що викликало на обличчях дітлахів велику радість. Він був дійсно видатною людиною, талановитим музикантом і справжнім професіоналом, що надихав абсолютно всіх, хто був знайомий з ним особисто чи з його творчістю. Андрій Кузьменко назавжди залишиться в наших серцях!

 

 

Студійці зустрічалися з групою «Пара нормальних» і Ганною Мухіною – учасницею Другої Української Фабрики Зірок. Свої майстер-класи для веселківців проводили журналіст, ведучий, керівник телеканалу «Перша столиця» Костянтин Кеворкян, а також журналіст і ведучий Андрій Куликов («Свобода слова», ICTV). Московський журналіст Давид Шнейдеров розкрив секрети радіожурналістики, які зараз студійці можуть використовувати у своїй практиці. Традиційними для Веселки TV стали творчі зустрічі з режисером, телеведучою та композитором мультсеріалу «Смішарики» Мариною Ландою, чиї пісні «Ниточка» та «Кругла планета» діти готові співати не зупиняючись.

 

 

Веселківці мали унікальну можливість познайомитися та поспілкуватися з програмним директором і продюсером Віденського Міжнародного фестивалю дитячих фільмів Мартиною Ласачер, а також з композитором Борисом Севастьяновим – автором музики до українських, російських, німецьких фільмів, серед яких художній фільм «The Lunch Box», що став переможцем премії «Оскар».

 

 

На телевізійних дитячих фестивалях студійці на прес-конференціях неодноразово мали можливість ставити свої питання Димі Коляденку, Володимиру Горянському, Павлу Безсонову та Альоні Вінницькій. За велику активність і оригінальність веселківці отримували зіркові автографи та ексклюзивні фото. Під час творчої зустрічі з учасницею Євробачення, співачкою Мікою Ньютон, хлопці та дівчата, як справжні представники «жовтої преси», змогли дізнатися деякі таємниці з особистого життя зірки. А ось на великому майстер-класі Даши Малахової вихованці студії «Веселка TV» готували смачні вироби та демонстрували чарівність мильних бульбашок.

 

 

Під великим враженням веселківці залишились від зустрічі з телеведучою каналу Інтер Жанною Бадоєвою, яка розповіла студійцям про свої творчі плани на майбутнє. А білоруський кінорежисер Наталія Галузо запросила наших хлопців і дівчат взяти участь у зйомках в її новому фільмі «Тимур і команда». Можливо, цей їхній маленький крок у велике кіно – саме те, чим ми зовсім скоро будемо всі пишатися…

 

 

Дитяча студія телеведучих «Веселка TV» може похвалитися своєю давньою дружбою з продюсером, режисером і сценаристом телесеріалу «Свати» Андрієм Яковлевим, який з великим задоволенням кожного разу проводить для наших студійців свої майстер-класи. Так що, як кажуть, розповісти є що, та повчитися є у кого.

 

Зірковий шлях Веселки TV триває…

 


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!