• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Літні телевізійні канікули…

Літні телевізійні канікули…

Юні телеведучі Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» побували в Залізному Порті Херсонської області. Саме в цьому затишному місті протягом 10 днів Веселка TV організовувала для своїх вихованців (і не тільки!) Літні телевізійні канікули на узбережжі Чорного моря.

001 002 003

Відпочинок веселківців був насичений цікавою та різноманітною розважальною програмою: водні атракціони, морські прогулянки відкритим морем, пляжні ігри та незвичайні актівіті, творчі TV-майстерні й, звичайно ж, МОРЕ! Хлопці та дівчата відвідали найдавніший степний резерват світу, одне з 7 див природи України, яке входить до сотні найбільш відомих заповідних територій планети – біосферний заповідник «АСКАНІЯ-НОВА». Також веселківці побували в унікальному за своїми природними та лікарськими факторами місці, яке має назву Цілющий гейзер «Гарячий ключ». Тут мінеральна вода з глибокої свердловини при виході має температуру 65-70 градусів. За своїми властивостями це джерело є «братом» Мертвого моря в Ізраїлі.

000000000000 005 006

За час, проведений у Залізному Порті, студійці створили відеоматеріал, який зовсім скоро з’явиться на інтернет-ресурсах Веселки TV. А поки Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо пропонує Вашій увазі короткий фотозвіт про життя веселківців під час літніх телевізійних канікул на узбережжі Чорного моря.

Ми з упевненістю можемо сказати, що липень у Веселки TV відбувся по-справжньому гарячим, яскравим і, звичайно, телевізійним!!!

ДИВИТИСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!