• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Подорож до Страсбургу від фестивалю «Дитятко»

Подорож до Страсбургу від фестивалю «Дитятко»

Призовий фонд номінації «Місцеве самоврядування – це ми!» Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко» збільшено у П’ЯТЬ разів! Переможці отримають подорож до Страсбургу та електронні гаджети.

Відтепер можливість відвідати Штаб-квартиру Ради Європи (м. Страсбург, Франція), ознайомитись з діяльністю цієї поважної міжурядової організації та взяти участь в її заходах, поспілкуватись з молоддю інших країн отримають не лише автори роботи-переможниці, а й автори робіт, що посядуть 2 та 3 місця:
1 Місце – Диплом, Кубок, запрошення 4 авторів роботи-переможниці до Штаб-квартири Ради Європи;
2 Місце – Диплом, запрошення 3 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи;
3 Місце – Диплом, запрошення 2 авторів роботи до Штаб-квартири Ради Європи.

Hromada_new

Крім того, у 2016 року запроваджено додаткову почесну нагороду – Приз глядацьких симпатій, студія-володар якого отримає електронні гаджети з логотипом Ради Європи. Усі фіналісти також будуть запрошені до Києва на церемонію нагородження переможців щорічного національного конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» 2016 року.

Обов’язкова умова для участі у номінації – виконання конкурсної роботи авторами шкільного віку, дитячою студією, гуртком тощо або у співпраці з ними. Розкажіть у своїх роботах про місцеве самоврядування у вашій громаді. Ви можете запропонувати власне бачення завдань та можливостей місцевого самоврядування. Не варто боятися цього – почніть розмову з простого:
– Самоврядування: що ми знаємо про це?
– Самоврядування: як це працює?
– Самоврядування: що ми можемо зробити для цього? Як збільшити участь молоді у вирішенні питань місцевого значення, розбудові своїх громад?
– Самоврядування: як удосконалити? Як сьогодні відбувається реформування місцевого самоврядування в Україні? Які успіхи досягнуто? Що ви знаєте про добровільне об’єднання та співробітництво громад?

Дедлайн подання заявок – до 30 червня 2016 року.

Умови участі у фестивалі та додаткова інформація на сайті: http://fest.dytiatko.org.ua


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!