• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Веселка TV на шоу «Майстершеф. Діти»

Веселка TV на шоу «Майстершеф. Діти»

Юний телеведучий Дитячої студії «Веселка TV» Іван Тамашев став учасником найпопулярнішого кулінарного шоу країни «МайстерШеф. Діти».
Перший випуск національного телевізійного проекту відбудеться сьогодні,
3 лютого о 20.00 на телеканалі СТБ.

Tamashev 1

Спеціально для зйомок шоу його судді Тетяна Літвінова, Ектор Хименес-Браво та Микола Тищенко перевтілюватимуться в піратів, школярів і не тільки. Вони продемонструють безліч образів. А маленькі кухарі доведуть свою любов до кулінарії, а також покажуть лідерські якості та уміння працювати в команді. За словами організаторів, дитяча версія шоу буде не менш емоційною та цікавою, адже незважаючи на свій вік, юні кулінари можуть дивувати!

Tamashev 2

«Участь у проекті «МайстерШеф. Діти» – ось такий уже досвід має мій синок. Що з цього вийшло, дивіться самі! Я дуже вдячна нашій улюбленій Веселці TV за можливості пробувати себе», – поділилася своїми враженнями мама Вані Тамашева.

Коротко про головне: «МайстерШеф. Діти» – проект, що не має аналогів в Україні. Його учасниками є діти віком від 8 до 12 років. Їм необхідно розкрити свої кулінарні таланти, а також довести, що вони люблять і уміють готувати. Переможець одержить звання Першого МайстерШефа України в дитячій категорії, а також отримає грошовий приз.

Отже, дорогі друзі, вболіваймо за наших! Не пропустіть прем’єру сезону!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!