• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

«Ліга Сміху» завітала до Веселки TV

«Ліга Сміху» завітала до Веселки TV

У перші вихідні лютого відбулися зйомки розважального ток-шоу «Млад & STAR». Цього разу гостем програми став фронтмен команди Ліги Сміху «Одеські манси», актор телевізійних проектів «Країна У» та «Казки У», ведучий телеканалу Music Box, знавець клубу «Що? Де? Коли?», шоумен Сергій Середа.

01 02

Творча зустріч із зіркою передбачала традиційний формат, під час якого юні телеведучі Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» змогли познайомитися ближче з героєм нашого телевізійного проекту.

03 04

Сергію довелося відповісти на безліч питань маленьких акул пера в трьох раундах. Перший був присвячений життю Сергія Середи до великих телевізійних ефірів, у другому він відповідав на питання, пов’язані з участю в телепроектах Студії Квартал 95, а також ділився секретами телеведучого. У третьому раунді нашого гостя очікувало бліц-опитування, у якому необхідно було відповідати лише «так» або «ні».

05 06

У фіналі програми Сергій Середа визначив кращого журналіста ток-шоу «Млад & STAR» і вручив пам’ятний подарунок. Кращою, на думку Сергія, виявилася 6-річна Оксана Колесник. Вона запитала у нашого героя, чи є у нього зухвала дружина, і цим підкорила зіркового гостя. Усі учасники телепроекту отримали фотокартки з побажаннями та автографами шоумена.

07 08

Колектив Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV»
висловлює слова щирої вдячності Сергію Середі за участь у зйомках програми.


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!