• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Веселка TV отримала подяку від столичної ДАІ

Веселка TV отримала подяку від столичної ДАІ

За вагомий внесок у профілактику дитячого дорожньо-транспортного травматизму серед учнів і вихованців навчальних закладів столиці Громадському дитячому інтернет-телебаченню і радіо «ВЕСЕЛКА TV» вручили Подяку управління ДАІ ГУМВС України в місті Києві.

Подяка ДАІ для сайта  ДАІ 2

Напередодні, в одній із столичних шкіл відбувся 39-й міський огляд-конкурс роботи загонів юних інспекторів руху під гаслом: «ЮІР – за безпеку дорожнього руху!». До складу журі запросили генерального директора Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» Діну Ібрагімову. «Творчий виступ агітбригад учнів кожного району вразив мене до глибини душі. З упевненістю можу сказати, що діти гідно представили свої навчальні заклади. Фонтан ідей, акторська майстерність, різноманітність образів зробили виступи агіток неперевершеними», – зазначила Діна Хасанівна. По завершенню змагань генеральний директор Веселки TV відзначила кращих учасників і нагородила їх подарунковими сертифікатами від Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо.

ДАІ 4  ДАІ 3

Нагадаємо, що в рамках співпраці ВЕСЕЛКИ TV зі столичною ДАІ був створений пізнавально-освітній фільм «Правила дорожнього руху – правила життя», який знаходиться у вільному доступі на офіційних ресурсах Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо.

ДИВИТИСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!