• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Аудіокнига – ексклюзивний проект

Аудіокнига – ексклюзивний проект

2011 рік в історії Дитячої студії телеведучих «Веселка ТV» був особливим.
С

тудійці створили аудіокнигу – унікальний проект дітей-читців. Вони самостійно обирали твори (казки, розповіді, веселі повчальні історії тощо), які цікаві та близькі для кожного з них. Юні читці самовіддано поринули в нову для них справу, тому як знали, що аудіокнига створюється для дітей з особливими потребами різних категорій (дітей з вадами зору, з діагнозами дислексії, ДЦП, онкології). Перший випуск склав 500 примірників і відразу опинився в руках своїх вдячних слухачів. До Веселки TV стали надходити запитання: «Чи буде продовження?», «Коли планується другий випуск?».

Т

ому Веселка TV негайно розпочала свою роботу над створенням нового випуску. Адже їхню чергову аудіокнигу чекають з великим нетерпінням! Зовсім скоро відбудеться презентація другого випуску «Слухаємо та читаємо разом». Відкриємо деякі подробиці. Чергова аудіокнига складається з 53 творів, які були начитані дітьми від 6 до 15 років. Відзначимо, що малюнки до першого та до другого випусків були створені Ганною Яшиною. Саме її роботи студійці визнали кращими.
Запланований тираж другого випуску – 1500 примірників. З’явитися йому допомогли великі друзі Веселки TV: фестиваль авторського мистецтва «Райдужний кіт» і акція «Жувіленд шукає таланти!».

P.S.

Дитяча студія телеведучих «Веселка TV» уже готується до нового оригінального проекту: ми плануємо порадувати наших слухачів справжніми аудіоспектаклями! Сподіваємося, що це буде дуже цікаво та корисно!

Будемо «Слухати та читати разом»!

“Слухаємо та читаємо разом”. Випуск 2

“Розумне собаченя Соня” (Андрій Усачов)
читає Марія Лихоносова, 11 років

“Опудало на носі” (Ксенія Драгунська)
читає Софія Затурська, 6 років


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!