• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Свати та Слуга народу в гостях у Веселки TV

Свати та Слуга народу в гостях у Веселки TV

Вихідні для юних телеведучих Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» стали по-справжньому зірковими! Адже студійці зустрілися на знімальному майданчику з акторкою улюблених телесеріалів «Свати» та «Слуга народу» Ганною Кошмал. Творча зустріч відбулася у форматі ток-шоу «Млад & STAR», телевізійна версія якого потрапить до ефіру напередодні Нового року.

 001 002

Під час проведення зйомок нашій зірковій гості довелося відповісти на безліч питань веселківців у трьох раундах. Перший було присвячено життю Ганни до серіалів, у другому вона відповідала на питання, пов’язані з її участю у «Сватах» (виконала роль Жені Ковальової) і телесеріалі «Слуга народу» (виконала роль племінниці Президента України Наташи), а третій раунд передбачав бліц-опитування, у якому необхідно було відповідати тільки «так» або «ні».

003 004

У фіналі програми Ганна Кошмал визначила кращого журналіста ток-шоу «Млад & STAR» і вручила пам’ятний подарунок. Найкращою, на думку Ганни, виявилася Маша Куцевська. Усі ж учасники ток-шоу отримали фотокартки з побажаннями та автографами героїні телесеріалів. Кульмінацією знімального дня стало загальне виконання пісні «Вальс» («Ці сни»), відомої через серіал «Свати».

Колектив Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» висловлює слова щирої вдячності Ганні Кошмал за участь у зйомках програми.


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!