• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Сонячні листи від Веселки TV

Сонячні листи від Веселки TV

Учасники дитячої студії телеведучих “Веселка TV” написали “Сонячні листи” дітям, які втратили батька під час бойових дій на Сході України. Нагадаємо, що Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо стало партнером благодійної програми “Сонячні листи”, ініційованої ГО “Центр соціального лідерства”.

001 002
Понад 1000 дітей в Україні сьогодні переживають страшну втрату батька на війні, і ця цифра, на жаль, збільшується з кожним днем. Перший етап Програми – поштове листування між дітьми, які потребують підтримки, та небайдужими людьми (волонтерами з дітьми). Необхідно просто заповнити реєстраційну форму http://tinyurl.com/o98wela, щоб приєднатись до листування. Другий етап Програми «Сонячні листи» – запровадження систематичної постійної допомоги та підтримки дітей: психологічна підтримка та реабілітація дітей; культурний та патріотичний розвиток; матеріальна допомога.

003 005

Веселка TV і Центр соціального лідерства запрошують до співпраці небайдужих громадян, НКО, благодійні фонди, бізнес-структури та державні установи. Будь-яка маленька допомога кожного з Вас – це вагомий внесок у майбутнє України!

004 006

Велика подяка батькам веселківців, які проявили свою небайдужість до цієї акції.


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!