• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

До урочистого відкриття фестивалю ДИТЯТКО 7 днів

До урочистого відкриття фестивалю ДИТЯТКО 7 днів

Залишився тиждень до урочистого відкриття VII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Продовжуємо Вас інформувати про останні новини з підготовки та організації престижного дитячого фесту.

Дитяча студія телеведучих «ВЕСЕЛКА TV» представить свою програму «Правила безпеки – правила життя», з якою веселківці змагатимуться за перемогу в номінації «Краща телепрограма дитячої студії».

ДИТЯТКО сайт

Щодо інших учасників і номінацій конкурсної програми фестивалю: номінація «Кращий анімаційний фільм дитячої студії» – представлено 11 анімаційних фільмів з Іспанії, Мексики, Бельгії, Молдови та України різних жанрів та форм виконання; номінація «Краща радіопрограма дитячої студії» – 4 роботи з України; номінація «Кращий повнометражний фільм для дітей» – представлено 5 кінострічок з Великобританії, Узбекистану, Хорватії та Угорщини; номінація «Кращий короткометражний фільм для дітей» – 20 фільмів з різних країн світу: від США та Бразилії до Японії та М’янми; номінація «Кращий анімаційний фільм для дітей» – представлено 20 мультфільмів зі всіх куточків планети. У спеціальній номінації «Місцеве самоврядування – це ми», що проводиться за підтримки Офісу Ради Європи в Україні, 4 роботи змагатимуться за перемогу. Номінація «Краща телепрограма, зроблена для дітей» – у цій номінації, вже за доброю традицією фестивалю, саме дитяче журі обиратиме кращу з 10 відібраних до фіналу програм. Отже, ми впевнено можемо констатувати, що на нас чекають кращі телевізійні роботи зі всього світу, зроблені для дітей. Тому кінець вересня по-справжньому обіцяє бути гарячим!!!

САЙТ 3

Пропонуємо познайомитися з персональним складом міжнародного журі фестивалю «Дитятко» 2015 року. Голова журі – Андрій Куликов, експерт із засобів масової інформації, журналіст, телеведучий. Члени журі: Анжеліка Аверкова – режисер, сценарист, продюсер, кандидат мистецтвознавства; Сергій Буковський – режисер, автор документальних фільмів, викладач; Степан Коваль – режисер, художник-мультиплікатор; Драган Мілінкович –  режисер, продюсер, драматург, професор, член CIFEJ; Володимир Миславський – кінознавець, історик кіно, член Національної спілки кінематографістів України, кандидат мистецтвознавства.

Показ конкурсних робіт відбуватиметься 23-26 вересня в чотирьох кінотеатрах міста Харкова: кінотеатр імені Олександра Довженка, «Київ», «81/2», а також кінотеатр під відкритим небом.

Нагадаємо, що Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо є інформаційним партнером фестивалю «Дитятко».

Детальна інформація на сайті: http://fest.dytiatko.org.ua.


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!