• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

У Музеї телебачення Першого Національного

У Музеї телебачення Першого Національного

Юні телеведучі Дитячої студії «Веселка TV» відвідали єдиний в Україні музей телебачення. Хлопці та дівчата під час оглядової екскурсії, що тривала близько двох годин, мали змогу ознайомитися з фактами, відомими постатями в історії українського телебачення, різноманітної технікою минулих років та програмами Національної телекомпанії України.

001а 002а

Експозиція музею налічує понад 800 експонатів. Серед них – унікальні раритети: телевізор зі збільшувальною лінзою КВН-49, кіно- й телевізійні камери, якими знімали перші передачі, радіоприймачі довоєнних часів, перші радянські лампові телевізори.

Також діти відвідали інтерактивний майданчик, завдяки якому можна було спробувати себе в ролі ведучих і познайомитись зі специфікою роботи рір-студії. Особливе враження на веселківців справили колекції кінокамер, фотоапаратів і мікрофонів і галерея ескізів та макетів декорацій до телепередач, виконаних художниками телеканалу.

003а 004а

Колектив Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» висловлює слова щирої вдячності керівнику Музею телебачення Першого Національного Ларисі Богдановій за таку змістовну та цікаву екскурсію.


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!