• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

«МАЙДАН’S» І «ТАНЦЮЮТЬ ВСІ!» ЗАВІТАЛИ ДО ВЕСЕЛКИ TV

«МАЙДАН’S» І «ТАНЦЮЮТЬ ВСІ!» ЗАВІТАЛИ ДО ВЕСЕЛКИ TV

Весна. Квітень. Київ…  Відбулися зйомки чергового випуску розважального ток-шоу «Млад & STAR». Цього разу гостем програми став переможець  наймасштабнішого телевізійного проекту, що увійшов до «Книги рекордів Гіннеса», – «Майданс», срібний призер популярного національного талант-шоу «Танцюють всі!», головний хореограф-постановник телепроекту «Суперзірка», володар першої премії телешоу «Танцюю для тебе – 3», художній керівник балету «Форсайт» Олександр Лещенко.

 maydans_01 maydans_02

Творча зустріч із зіркою передбачала традиційний формат, під час якого юні телеведучі Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» змогли познайомитися ближче з героєм нашої телевізійної програми. Олександру необхідно було відповісти на безліч питань веселківців у трьох раундах. Перший був присвячений життю Саши до великих телевізійних ефірів, у другому він відповідав на питання, пов’язані з його участю в телепроектах і національних талант-шоу, а також ділився секретами своєї професії. У третьому раунді на нашого гостя очікувало бліц-опитування, у якому потрібно було відповідати лише «так» або «ні».

maydans_03 maydans_04

У фіналі програми Олександр Лещенко визначив кращого журналіста ток-шоу «Млад & STAR» і вручив пам’ятний подарунок. Кращою, на думку Олександра, виявилася Маша Лєонгардт, якої вдалося підкорити зіркового гостя своїми талантами телеведучої. Усі учасники ток-шоу отримали фотокартки з побажаннями та автографами популярного танцівника й хореографа в одній особі.

maydans_05 maydans_06

По завершенню зустрічі на студійців очікував приємний сюрприз від гостя телепередачі. Саша разом з хлопцями та дівчатами організував справжній флешмоб з елементами різних танцювальних стилів. Усе це (і не тільки!) Ви самі зможете побачити зовсім скоро на офіційних ресурсах Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV».

Висловлюємо слова щирої вдячності Олександру Лещенку за участь у зйомках програми!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!