• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Міжнародний день жіночої солідарності та миру

Міжнародний день жіночої солідарності та миру

Напередодні головного жіночого свята лідери учнівського самоврядування міста Києва за підтримки Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Київської міської державної адміністрації започатковували традицію святкування 8 Березня у навчальних закладах столиці у новому форматі. Організатори виступили з пропозицією проведення загальноміської акції «Міжнародний день жіночої солідарності та миру». В рамках цієї ініціативи передбачено ряд заходів, присвячених видатній жінці сучасності, справжньому патріоту нашої держави – Надії Савченко.

Ці заходи відвідала й знімальна група Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV».

Підтримуючи жінок-волонтерів, медичних працівників, які рятують життя, і, звісно ж, Надію Савченко, учасники акції створюють творчі проекти. Вчора в спеціалізованій школі №125 міста Києва відбулась зустріч лідерів учнівського самоврядування міста Києва з мамою та сестрою Героя України Надії Савченко – Марією Іванівною та Вірою Савченко. На цих заходах були передані творчі роботи дітей і листи для української льотчиці.

Нагадаємо, що у перші дні весни Президент Петро Порошенко присвоїв українській військовій, народному депутату України, члену делегації у Парламентській Асамблеї Ради Європи Надії Савченко звання «Герой України».

Сподіваємося, що загальноміська акція «Міжнародний день жіночої солідарності та миру» стане Всеукраїнською. Адже наші жінки гідні похвали і національної слави!

ДИВИТИСЯ ПРЯМО ЗАРАЗ!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!