• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

Про Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «ВЕСЕЛКА TV»

Про Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «ВЕСЕЛКА TV»

Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «ВЕСЕЛКА TV» – інноваційний проект сучасності, метою якого є створення якісного вітчизняного дитячого телевізійного продукту в умовах інтеграційних процесів України до європейської спільноти засобами медійного простору.

Изображение 052

Одним з основних напрямів діяльності Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» є трансляція аудіовізуальних творів: телепрограм, радіопередач, фільмів (ігрових, документальних, повнометражних, короткометражних, анімаційних тощо), телесеріалів, кіножурналів, репортажів, соціальних відеороликів, відеографії та інших робіт, виконаних дитячими студіями кіно, мультиплікації, телебачення і радіо.

003 аа

Завданнями Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» є популяризація діяльності українських дитячих студій кіномистецтва, телебачення, радіомовлення та мультиплікації, розкриття творчого потенціалу дітей і створення умов для їх гармонійного розвитку, виявлення та підтримка талантів країни, піднесення національних традицій, виховання соціально активної особистості.

007 ваня  006 аа

Проект діє під гаслом «Діти для дітей», тому що учасниками телевізійних програм є виключно діти різних вікових категорій, а кінцевий продукт зорієнтований також на дитячу глядацьку аудиторію як в Україні, так і за її межами.

На теперішній час кількість переглядів на офіційному каналі Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» на відеохостинзі YouTube становить більш 3 600 000. З кожним днем ця цифра зростає, що свідчить про популярність цього проекту серед загалу глядачів, які є користувачами мережі Інтернет.

003

Тематика, жанри та зміст телепрограм різноманітні: освітні, розважальні, пізнавальні тощо. На даний момент їх кількість дорівнює 500.
Особливість проекту: об’єднує навколо себе творчість дитячих телевізійних студій зі всієї України. Усі аудіовізуальні твори, відібрані редакцією Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV», транслюються на спеціалізованій платформі інтернет-мовлення ОНЛАЙН TV 24 години на добу щодня згідно з ефірним часом. Реалізація проекту здійснюється винятково в умовах коректного інформаційного контенту з дотриманням права інтелектуальної власності виробників.

uk_multiplik

Велику увагу Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» приділяє соціальним і благодійним проектам.

Приєднуйтесь до Громадського дитячого інтернет-телебачення і радіо «Веселка TV» і ставайте повноправними партнерами інноваційного проекту сучасності!

Чекаємо на Ваші заявки та пропозиції!!!


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!