• tv.veselka@gmail.com

  • (050) 437 20 00

  • (068) 287 75 57

4 тижні до відкриття фестивалю Дитятко

4 тижні до відкриття фестивалю Дитятко

Залишається рівно 4 тижні до урочистого відкриття VII Міжнародного дитячого телевізійного фестивалю «Дитятко». Які ж останні новини з підготовки та організації великого дитячого фесту? Розповідаємо!

САЙТ 3

У конкурсній програмі за перемогу в номінації «Краща телепрограма дитячої студії» змагатимуться 11 робіт з різних куточків України, серед яких і програма Дитячої студії телеведучих «ВЕСЕЛКА TV». У номінації «Кращий ігровий фільм дитячої студії» представлено 9 авторських робіт із США, Канади та України та 5 робіт різної тематики в номінації «Кращий документальний фільм дитячої студії». Зовсім скоро організаторами буде надана інформація щодо чергових учасників фестивалю та номінацій, у яких будуть представлено їх роботи.

Також у дні фестивалю на учасників чекає два майстер-класи “Анімація та кінематографічна освіта” від culture.pl та директора продукції Варшавської студії кіномініатюр Євгена Гордзеюка. За інформацією пана Євгена, під час майстер-класів учасникам буде запропоновано перегляд нової пілотажної  серії серіалу «Зубр Помпік» – продукції Варшавської кіностудії „EgoFILM», а також кінофільм про роботу над серіалом, у якому буде детально розкрито хід реалізації анімаційного проекту.

Нагадаємо, що Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо є інформаційним партнером фестивалю «Дитятко».

Детальна інформація на сайті: http://fest.dytiatko.org.ua


Пошук

Календар публікацій

За 2 місяці ВАША ДИТИНА В ЕФІРІ!!!